Економте та подорожуйте разом з нами!

Відгуки про Нашу Агенцію

Ірина

08 Вер 2021

"Послугами цього турагентства користуюся більше 10 років, дуже задоволена всіма нашими поїздками, які організовувало це агентство. Я вдячна за оперативність, доброзичливість, готовність і вміння підібрати варіанти, відповідні моїм критеріям, корисні поради. І терпіння."

Інна

08 Вер 2021

"Вже не перший раз користуюсь послугами турагенції «Мандри». Менеджер Ірина дуже приємна, професійна, прислуховується до моїх побажань. Я озвучую свої очікування щодо туру і отримую декілька варіантів на розгляд. Все чітко, швидко, зручно. Дуже дякую за організацію мого відпочинку. Наступного разу обов'язково знову скористаюсь вашими послугами."

Олена

05 Вер 2021

"Неодноразово користувалася послугами туристичної агенції "Мандри_ Корал" і кожного разу отримувала безліч позитивних вражень. Кожен відпочинок був неперевершеним і незабутнім. Завдяки професіоналам "Mandry Сoral", які швидко і якісно підбирали тури, організовували все до найдрібніших деталей, відпочинок був комфортним від початку й до закінчення. Наступну подорож планую лише з цією туристичною агенцією . Aгенції бажаю добробуту і процвітання!!!"

Михайло

10 Чер 2021

"Ура! Я нарешті побував на Мальдівах! ? ? ? Правда на єгипетських, але повірте різниця між ними не велика) ? 3️⃣ причини побувати і закохатися в Єгипет: ? навіть найдосвідченіші мандрівники скажуть Вам, що тут найкрасивіше море, з найкрасивішими коралами і живністю. Ось прям, заради моря варто їхати! ? ? ? ? Ця країна приваблює багатьох не тільки звичною нам системою all inclusive в готелі, але і своєю тисячолітньою історією. Практично весь Єгипет-це історична цінність. А особливо, круто бачити якусь річ своїми очима, і усвідомлювати що їй 3 тис. років ? ? Як же круто, усвідомлювати що в будь-який момент, можна взяти і виїхати не далеко в літо) Літо 24/7, 365 днів в році) А зробити це можна за допомогою @mandryprosto . Ірина@iryna_ok буде провідником вашого відпочинку від А до Я. як же круто, і важливо потрапляти в руки справжнього професіонала своєї справи! Дякую ? і звичайно дякую @sharmconcorde за комфорт. ?"

Віка

31 Сер 2021

""Дуже дякую за гарний відпочинок! Вже купуємо в "Мандрах" тури близько 15 років. Як завжди все на висоті! Враховуються всі наші побажання. Цього разу не було виключенням. Швидко забронювали готель. Дівчатка відповідальні, постійно на зв'язку та протягом всього туру хвилюються чи все добре. Дуже вдячна Оксані та Ірі за турботу. Відпочинком дуже задоволені. Рекомендую! ""

@mapachesalvador

10 Лип 2021

""Завжди користуюся вашими послугами! І буду продовжувати, так як дуже задоволена. Мені підбирають готель, враховуючи всі побажання. Кожна подорож з вами дійсно відпочинок)""
Додати відгук